AleGloria - Najlepsza polska restauracja w Warszawie AleGloria - Najlepsza polska restauracja w Warszawie

Sprawdź naszą ofertę

AleGloria Cukiernia i Delikatesy to spełnienie wszelkich słodkich i słonych marzeń i zachcianek. Zapraszamy do korzystania z naszych usług na miejscu w restauracji oraz zachęcamy do zamawiania wyrobów za pośrednictwem sklepu internetowego oraz telefonicznie.

W AleGloria Delikatesy znajdą Państwo m.in. przepyszne tarty, wyśmienite serniki i szarlotki. Specjalnością Delikatesów są ciasta i torty na wszelką okazję. Linia tortów dziecięcych rozweseli każdy kinderbal, słynna na całą Polską Królewska Beza Pavlov, Kawowe Niebo czy Truskawkowy Raj umilą niejedną uroczystość. Piękne torty weselne osłodzą i ozdobią przyjęcie ślubne. W naszych Delikatesach mogą Państwo zamówić tort, wybierając z gotowej oferty lub opowiedzieć nam o swoich marzeniach, które z przyjemnością zrealizujemy. Pracujemy z każdym kształtem, rozmiarem, smakiem i dodatkami.

Oferujemy również szeroką gamę przekąsek, zup, sałat, dań głównych oraz dodatków. Bez względu na to, czy organizują Państwo świąteczne przyjęcie, rodzinną uroczystość czy spotkanie w biurze nasze potrawy sprostają wszelkim oczekiwaniom.

Zapewniamy dostawę na terenie całej Polski.

Na każde Twoje marzenie odpowiem przepysznym daniem… Kanapeczką, zakąseczką lub całym baranem. Co chcesz, co tylko sobie wymarzysz będzie stworzone dla Ciebie przeze mnie. Każdy kolor, każde wnętrze, każdą długość stołu, każdy park, każdy dom i niektóre pałace. I na łące też. Przecież wiesz, TAK JAK CHCESZ!

Catering Magda Gessler to kompleksowa i profesjonalna usługa gastronomiczna na najwyższym poziomie. Korzystając z wieloletniego doświadczenia, nowoczesnego zaplecza kuchennego oraz wykwalifikowanego personelu zorganizujemy każdą uroczystość zarówno w pomieszczeniu, jak i w plenerze. Wszystkie zlecenia traktujemy indywidualnie dostosowując naszą ofertę do miejsca oraz charakteru imprezy.

Gwarantujemy niepowtarzalność aranżacji stołów, wyjątkowe menu oraz profesjonalną obsługę.

Nasze dania opierają się na wykwintnej kuchni renomowanych i znanych restauracji takich jak: AleGloria i Polka.

Kontakt w sprawie zamówień:
alegloria@alegloria.pl | tel +48 (22) 584 70 80

Ostatnie zapytania:

komunia restauracja warszawa / przyjęcia weselne warszawa / kolacja biznesowa warszawa / ekskluzywna restauracja warszawa / polish menu warsaw restaurant / najlepsza polska restauracja warszawa / uroczystości rodzinne restauracja warszawa / restauracja na event warszawa / gęsina restauracja warszawa / best polish restaurant warsaw / restauracja na chrzciny warszawa