AleGloria - Najlepsza polska restauracja w Warszawie AleGloria - Najlepsza polska restauracja w Warszawie

CATERING NA GRILLA

Catering Magdy Gessler to kompleksowa i profesjonalna usługa gastronomiczna na najwyższym poziomie. Korzystając z wieloletniego doświadczenia, nowoczesnego zaplecza kuchennego oraz wykwalifikowanego personelu zorganizujemy każdą uroczystość zarówno w pomieszczeniu, jak i w plenerze. Wszystkie zlecenia traktujemy indywidualnie dostosowując naszą ofertę do miejsca oraz charakteru imprezy.

Gwarantujemy różnorodność, wyjątkowe menu oparte na sprawdzonych i zawsze świeżych produktach oraz profesjonalną obsługę.

Wychodzimy naprzeciw porze letniej i upragnionych spotkań na świeżym powietrzu. Częściowo przygotowane aromatyczne mięsa, ryby i dodatki na sezon grillowy z przyjaciółmi, mogą znaleźć się w Twoim domu od ręki. Wystarczy, że złożysz zamówienie na stronie delikatesów AleGlorii dla minimum 6 osób.
Zesatwy grillowe dostępne pod linkiem.

Zamówienia można składać na stronie www.alegloriadelikatesy.pl

Ostatnie zapytania:

elegancka restauracja warszawa / komunia restauracja warszawa / restauracja na event warszawa / miejsce na spotkanie biznesowe warszawa / polish menu warsaw restaurant / restauracja na chrzciny warszawa / spotkania rodzinne restauracja warszawa / gęsina restauracja warszawa / best polish restaurant warsaw / restauracja polska warszawa / restauracja wesele warszawa