AleGloria - Najlepsza polska restauracja w Warszawie AleGloria - Najlepsza polska restauracja w Warszawie

Gęsina restauracja Warszawa

Od kilku lat w Polsce szczęśliwie wraca moda na gęsinę. To wykwintne mięso coraz częściej pojawia się w polskich restauracjach, staje się coraz bardziej obecne na polskich stołach. Znakomicie przyrządzoną gęsinę w restauracji w Warszawie można zjeść w AleGlorii. Tutejsi mistrzowie kuchni wiedzą, jak duże znaczenie ma pochodzenie mięsa. Najbardziej znane polskie gęsi to drób hodowany w Kołudzie Wielkiej pod Inowrocławiem. Szefowie kuchni i smakosze na całym świecie bardzo wysoko oceniają mięso z tej polskiej hodowli.

Najlepsza gęsina w restauracji AleGloria pochodzi właśnie z Kołudy i zajmuje szczególne miejsce w menu dostępnym przez cały rok. Moja gęś w AleGlorii jest faszerowana cielęciną, gęsią wątróbką i skwarkami z dzika. Aromatu i charakteru nadają jej prażone migdały, rajskie jabłuszka, pieczona szalotka i macierzanka. Delikatne mięso najlepszej w warszawie gęsiny kołudzkiej pieczone jest we własnym tłuszczu, zaś bejcowanie go słonym piwem zapewnia mu rozkosznie chrupiącą skórkę, obok której smaku doprawdy trudno przejść obojętnie.W karcie menu cała gama smaku polskiej gęsiny ukryta w przystawkach, zupie czy pierogach.

Jak gęsina w restauracji w Warszawie, to AleGloria

Kto raz rozsmakuje się w kruchym, a zarazem soczystym gęsim mięsie, z pewnością wróci po więcej. Po pierwszym kęsie wybornej gęsiny, trudno odmówić sobie kolejnego. W menu AleGlorii niejednokrotnie natkniemy się na gęś w różnej postaci. Gęsina w restauracji w Warszawie to smakowite,wzbogacone owocami przystawki oraz wyśmienite dania główne. Gęś występuje w towarzystwie zasmażanych buraków, suszonych moreli lub aromatycznych grzybów. To prawdziwy przysmak dla miłośników tradycyjnej kuchni polskiej, ale nie tylko. Gęsina w restauracji w Warszawie zachwyci każdego, kto jej zakosztuje. Warto odkryć na nowo dawne smaki i poszerzać kulinarne horyzonty. Gdzie, jeśli nie w AleGlorii? Tutejsza kuchnia oczarowuje od pierwszego kęsa. Najlepsza gęsina w restauracji w Warszawie czeka na odkrycie przez kolejnych, spragnionych smaku gości.

Spróbujcie polskiej gęsiny w restauracji AleGloria, bo i powodów ku temu jest sporo.

                                                                                                                                           Zapraszam,

                                                                                                                                           Magda Gessler

 

Ostatnie zapytania:

kuchnia polska restauracja warszawa / gęsina restauracja warszawa / polish menu warsaw restaurant / wesele restauracja warszawa / restauracja na spotkanie biznesowe warszawa / restauracja na event warszawa / kameralna restauracja warszawa / restauracja na chrzciny warszawa / spotkania rodzinne restauracja warszawa / komunia restauracja warszawa / best polish restaurant warsaw