AleGloria - Najlepsza polska restauracja w Warszawie AleGloria - Najlepsza polska restauracja w Warszawie

Najlepsza polska restauracja w Warszawie

Sztuka kulinarna to nie tylko zachwycający smak, ale i cała jego oprawa, o czym można się przekonać, odwiedzając polecane restauracje w Warszawie. To coś więcej niż przygotowane starannie danie, podane gościom restauracji. To także otoczenie, w którym można skosztować zachwycających potraw, doświadczyć nowego oraz sprawdzić nieoczywiste połączenia kulinarne. Najlepsza polska restauracja w Warszawie daje możliwość poznania niepowtarzalnych smaków.  To również łączenie w sobie dwóch elementów, zazwyczaj nie stosowanych razem, jednak wartych uwagi i odkrycia na nowo. Nowoczesność oraz nuta tradycji, oryginalność oraz doświadczenie. Te słowa mogą w prosty sposób opisać naszą  najlepszą restaurację AleGloria w Warszawie, czyli niepowtarzalną kuchnię Magdy Gessler. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich restauratorek zabierze Cię w podróż po wyjątkowych smakach, tradycyjnych doznaniach kulinarnych w nowoczesnej oprawie oraz rozbudzi apetyt na kolejne wizyty w polecanej restauracji w Warszawie. AleGloria to przesycone niezwykłym klimatem miejsce, prawdziwa skarbnica smaków i zapachów. Każda potrawa stanowi wyjątkową kombinację nowego ze starym. Kuchnia Magdy Gessler to ukłon w stronę tradycji, a zarazem świeże spojrzenie na potrawy, przygotowywane w przedwojennej Polsce.

AleGloria – wyjątkowa restauracja polska w Warszawie

Po przekroczeniu progu restauracji, wtapiamy się w jej wyjątkową, niemal świąteczną atmosferę, która sprzyja rozsmakowywaniu się w tutejszych specjałach. Menu w AleGlorii pozwala na nowo odnaleźć zapomniane aromaty i smaki. Najlepsza polska restauracja w Warszawie przyciąga zarówno turystów,jak i żądnych kulinarnych przygód mieszkańców stolicy. Tutaj króluje uwielbiana przez wielu i wciąż pełna niespodzianek kuchnia polska. Restauracja w Warszawie to niezwykłe miejsce stworzone dla tych, którzy chcą odpocząć od zgiełku, a jednocześnie zanurzyć się w bogatej tradycji kulinarnej Młodej Polski. Najlepsza polska kuchnia w Warszawie nie stroni jednak od nowości i innowacji, które nadają starym recepturom świeżości i lekkości. Serwowane tutaj dania na długo zapadają w pamięć odwiedzających tę dobrą, polską restaurację w Warszawie osób. Dlaczego AleGloria uważana jest za najlepszą restaurację w Warszawie? Warto przyjść i przekonać się samemu.

kuchnia magdy gessler

Kwintesencja smaku w wydaniu młodopolskim

W samym sercu stolicy zakwitły drzewa truskawkowe i przyleciały białe gęsi. W piwnicach Domu Dochodowego przy Placu Trzech Krzyży, Magda Gessler – znana kreatorka smaków i wnętrz – prowadzi restaurację AleGloria. To miejsce ukazuje polską kuchnię w nowym wymiarze. Współczesny smak łączy się tutaj z tradycjami Młodej Polski, które można odkrywać na nowo. Dawne receptury przenikają się ze światem nowoczesnego podejścia do kuchni Magdy Gessler. Nasza restauracja w Warszawie pokazuje nowe oblicze kuchni polskiej. Podkreśla tradycyjne smaki w niebanalny i oryginalny sposób. Znane wszystkim potrawy, takie jak gęsina czy dziczyzna, nabierają w najlepszej polskiej kuchni w Warszawie nowego charakteru, wyostrzają zmysły, a także rozbudzają apetyt na więcej. To sprawia, że po jednej wizycie zapragniesz znowu odwiedzić nasze progi.

 

GODZINY OTWARCIA

od poniedziałku do soboty

12:00 – 23:00

W niedzielę w godzinach

12:00 – 22:00

Kontakt

Wirtualny spacer >>>
 

Restauracja AleGloria

Plac Trzech Krzyży 3

00-535 Warszawa

 

Godziny otwarcia:

Pon - Sob: 12.00 - 23.00
Nd: 12.00 - 22.00

 

 

Goście indywidualni / Rezerwacja stolików

Tel +48 (22) 584 70 80

 

Dział eventowy

Tel +48 695 190 720, + 48 691780200

Fax +48 (22) 584 70 81

e-mail: alegloria@alegloria.pl
 


Napisz do nas

Ostatnie zapytania:

spotkania rodzinne restauracja warszawa / chrzciny restauracja warszawa / restauracja wesele warszawa / kameralna restauracja warszawa / najlepsza restauracja warszawa / gęsina restauracja warszawa / restauracja na event warszawa / best polish restaurant warsaw / polish menu warsaw restaurant / komunia restauracja warszawa / miejsce na spotkanie biznesowe warszawa