AleGloria - Najlepsza polska restauracja w Warszawie AleGloria - Najlepsza polska restauracja w Warszawie

AleGloria Cukiernia i Delikatesy to spełnienie wszelkich słodkich i słonych marzeń i zachcianek. Zapraszamy do korzystania z naszych usług na miejscu w restauracji oraz zachęcamy do zamawiania wyrobów za pośrednictwem sklepu internetowego oraz telefonicznie.

W AleGloria Delikatesy znajdą Państwo m.in. przepyszne tarty, wyśmienite serniki i szarlotki. Specjalnością Delikatesów są ciasta i torty na wszelką okazję. Linia tortów dziecięcych rozweseli każdy kinderbal, słynna na całą Polską Królewska Beza Pavlov, Kawowe Niebo czy Truskawkowy Raj umilą niejedną uroczystość. Piękne torty weselne osłodzą i ozdobią przyjęcie ślubne. W naszych Delikatesach mogą Państwo zamówić tort, wybierając z gotowej oferty lub opowiedzieć nam o swoich marzeniach, które z przyjemnością zrealizujemy. Pracujemy z każdym kształtem, rozmiarem, smakiem i dodatkami.

Oferujemy również szeroką gamę przekąsek, zup, sałat, dań głównych oraz dodatków. Bez względu na to, czy organizują Państwo świąteczne przyjęcie, rodzinną uroczystość czy spotkanie w biurze nasze potrawy sprostają wszelkim oczekiwaniom.

Zapewniamy dostawę na terenie całej Polski.

Sprawdź naszą ofertę

Na każde Twoje marzenie odpowiem przepysznym daniem… Kanapeczką, zakąseczką lub całym zestawem. Co chcesz, co tylko sobie wymarzysz będzie stworzone dla Ciebie przeze mnie. Każdy kolor, każde wnętrze, każdą długość stołu, nawet tego biurowego, każdy park, każdy dom, taras i wszystkie ogrody. I na łące też. Przecież wiesz, TAK JAK CHCESZ!

Catering Magda Gessler to kompleksowa i profesjonalna usługa gastronomiczna na najwyższym poziomie. Korzystając z wieloletniego doświadczenia, nowoczesnego zaplecza kuchennego oraz wykwalifikowanego personelu zorganizujemy każdą uroczystość zarówno w pomieszczeniu, jak i w plenerze. Wszystkie zlecenia traktujemy indywidualnie dostosowując naszą ofertę do miejsca oraz charakteru imprezy.

Gwarantujemy różnorodność, wyjątkowe menu oparte na sprawdzonych i zawsze świeżych produktach oraz profesjonalną obsługę.

Zaczynamy już od najważniejszego posiłku jakim jest śniadanie. Dla głodnych i zapracowanych przygotowaliśmy specjalne zestawy, które dowieziemy do miejsca pracy. Praca zdalna w miejscu bez bufetu to idealna okazja do zamówienia śniadania dla siebie i Twojego teamu. Dla zwolenników pory lunchowej również serwujemy zestawy pełne pyszności. Do wyboru do koloru, zawsze zdrowo i świeżo! Prosto z kuchni Magdy Gessler.

Wychodzimy naprzeciw porze letniej i upragnionych spotkań na świeżym powietrzu. Częściowo przygotowane aromatyczne mięsa, ryby i dodatki na sezon grillowy z przyjaciółmi, mogą znaleźć się w Twoim domu od ręki. Wystarczy, że złożysz zamówienie na stronie delikatesów AleGlorii dla minimum 6 osób.

To takie proste i jakie pyszne! Zapraszamy!

Kontakt w sprawie zamówień:
alegloria@alegloria.pl | tel +48 (22) 584 70 80 | +48 697 330 480

Ostatnie zapytania:

gęsina restauracja warszawa / chrzciny restauracja warszawa / wesele restauracja warszawa / miejsce na spotkanie biznesowe warszawa / komunia restauracja warszawa / best polish restaurant warsaw / polish menu warsaw restaurant / restauracja na event warszawa / ekskluzywna restauracja warszawa / najlepsza restauracja warszawa / uroczystości rodzinne restauracja warszawa