AleGloria - Najlepsza polska restauracja w Warszawie AleGloria - Najlepsza polska restauracja w Warszawie

Restauracja na eventy Warszawa - Nasza oferta

 • CATERING DO BIURA

  CATERING DO BIURA

  Śniadanie do biura?
  Nie ma nic prostszego z Cateringiem Magdy Gessler!

 • SPOTKANIA BIZNESOWE

  SPOTKANIA BIZNESOWE

  Sprzyjające położenie zabytkowego budynku przy Placu Trzech Krzyży, wyjątkowe wnętrza i tradycyjnie polskie potrawy gwarantują sukces każdemu spotkaniu.

 • PRZYJĘCIA WESELNE

  PRZYJĘCIA WESELNE

  Unikatowe wnętrza, dekoracje oraz aranżacja sal tworzą bajkową, nastrojową przestrzeń, która uszlachetni celebrację zaślubin i zauroczy gości weselnych.

 • PATIO

  PATIO

  Zapraszamy do organizacji spotkań o charakterze biznesowym, towarzyskim oraz rodzinnym we wnętrzach restauracji AleGloria oraz imponującym Patio Domu Dochodowego.

 • SPOTKANIA RODZINNE

  SPOTKANIA RODZINNE

  Spotkania w gronie najbliższych to doskonały czas na dzielenie się radością wspólnych chwil przy tradycyjnych polskich daniach.

 • PRZYJĘCIA KOMUNIJNE

  PRZYJĘCIA KOMUNIJNE

  Restauracja AleGloria, w której zakwitły drzewa truskawkowe i przyleciały białe gęsi, to idealne miejsce na organizację uroczystego przyjecia z okazji Pierwszej Komunii.

 • CHRZCINY W RESTAURACJI

  CHRZCINY W RESTAURACJI

  Idealne miejsce na spotkanie w gronie rodziny i przyjaciół z okazji Chrztu. Kameralne, spokojne z możliwością korzystania z wybranych Sal na wyłaczność. 

Powszechnie wiadomo, że do serca najlepiej jest trafić przez żołądek. Dlatego też restauracja na event w Warszawie powinna odznaczać się wyjątkowością serwowanych potraw, niebanalnym wystrojem, oraz możliwością swobodnej aranżacji dowolnej imprezy, od niewielkich, kameralnych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół po duże eventy biznesowe. Taką właśnie doskonale skrojoną do wszelkich potrzeb restauracją na event jest warszawska AleGloria. Zlokalizowana przy Placu Trzech Krzyży oferuje wygodny dojazd oraz niezwykły komfort spotkania w centrum miasta. AleGloria oferuje kompleksową obsługę każdego wydarzenia. Do Twojej dyspozycji oddajemy pięć zaaranżowanych z niezwykłą dbałością o detale sal restauracyjnych, a także patio do organizacji dużych eventów. Ta wyjątkowa restauracja na event w Warszawie przyciąga gości niezrównaną wirtuozerią smaków. Nasze menu to zaproszenie do pełnej niespodzianek, kulinarnej podróży. Jesteśmy otwarci na Twoje oczekiwania oraz potrzeby, dlatego też proponujemy kompleksową obsługę w ramach organizacji każdej imprezy. AleGloria to restauracja na event w Warszawie, która spełni wszelkie oczekiwania.

Wyjątkowe wnętrza – wyjątkowa atmosfera

Artystka, tworząc wnętrze, odważnie sięgnęła do malarstwa Jacka Malczewskiego. To właśnie w jego symbolistycznych alegoriach znalazła źródło inspiracji zarówno dla nazwy restauracji, jak i dla niektórych elementów wystroju. Restauracja na event w Warszawie zawdzięcza swój oryginalny charakter twórczości malarza, znanego z zamiłowania do polskiego folkloru oraz oddania ojczyźnie.

Niebanalna aranżacja wnętrz restauracji AleGloria, a także wspaniałe dania pozwoliły nam stworzyć miejsce do organizacji każdego rodzaju spotkania. Oferujemy możliwość zorganizowania niewielkiego spotkania w gronie najbliższych, przez większe imprezy dla całych rodzin, aż po eventy biznesowe i tematyczne dla dużych grup. Restauracja na event w Warszawie AleGloria to idealne miejsce do długich rozmów przy wyśmienitych, nawiązujących do okresu Młodej Polski potrawach. Stanowią one prawdziwy popis kunsztu kucharza, dla którego perfekcja to wciąż zbyt mało. Dzięki profesjonalnej obsłudze, każda chwila w doskonałej restauracji na event w Warszawie upływa w błogim, niczym niezakłóconym spokoju. Możemy tutaj cieszyć się towarzystwem bliskich lub bez przeszkód poświęcić się sprawom służbowym.

Restauracja na event w Warszawie dla miłośników dobrej kuchni

W ramach organizacji wydarzenia przygotujemy dla Ciebie kompleksowo wyposażenie każdej sali, zapewnimy sprawne opracowanie koncepcji oraz przeprowadzenie spotkania. AleGloria to najlepsza restauracja na event w Warszawie, chętnie odwiedzana przez rodziny, biznesmenów, zapracowanych mieszkaców stolicy i turystów. Nasze wnętrza to doskonałe miejsca na spotkania rodzinne, lunche i kolacje biznesowe, konferencje, szkolenia, bankiety i inne imprezy okolicznościowe. Oferujemy przestrzeń pozwalającą na komfortową imprezę nawet do 350 osób. Nasza restauracja na event w Warszawie to gwarancja wielu kulinarnych wrażeń oraz przyjemne chwile w przytulnie, a zarazem elegancko urządzonych wnętrzach. Jeżeli poszukujesz miejsca na event z wyjątkową atmosferą, doskonałą obsługą i co najważniejsze wspaniałymi potrawami, AleGloria to najlepsza restauracja na event w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkowo bogatą ofertą organizacji eventów w restauracji AleGloria w Warszawie.

Niebanalna restauracja na event

Warszawa jest miejscem, w którym odbywają się różnorodne imprezy: gale, odczyty i jubileusze. W AleGlorii odbywały się już liczne wydarzenia tego typu – zarówno kameralne imprezy zamknięte, jak i wielkie obchody relacjonowane przez media. To idealna restauracja na event w Warszawie – w jej bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się hotele i apartamenty na wynajem czy postoje taksówek. Po uroczystości goście z daleka łatwo dotrą do domu dzięki bliskości dworca i komfortowym miejscom do parkowania.

SALA TRUSKAWKOWA

Magdzie Gessler udało się stworzyć optymistyczny nastrój w piwnicznych wnętrzach, które najczęściej kojarzą się z powagą, chłodem i brakiem światła. W piwnicach „AleGlorii” jest radośnie i panuje słoneczny nastrój. Wielkie lustra w bukowych ramach, jasna drewniana podłoga, białe koronkowe obrusy, miękkie wygodne fotele, w których można oddać się leniwej lekturze kart dań i win. Od wejścia uwagę przyciąga wyrastające pośrodku sali wielkie drzewo z czerwonymi truskawkami. Motyw truskawki to symbol przewodni tego wnętrza i całej restauracji, nietrudno go zauważyć na obrusach, fotelach i krzesłach.

Sala truskawkowa

SALA LEŚNA

Sala piwniczna, bardzo klimatyczna zaaranżowana w ciepłej, jasnej kolorystyce z nastrojowym oświetleniem. Na czerwono-rudych ceglanych ścianach wzrok przykuwają drewniane ręcznie rzeźbione poroża, na stołach białe obrusy a na zagłówkach ław haftowane gęsi. Wszystkie te niezwykłe elementy nadają sali ekskluzywnego charakteru.

Sala leśna

SALA KRYSZTAŁOWA

Sala o wyjątkowej aurze, rozświetlona skrzącymi kryształkami zwisającymi ze ściany oraz łagodnym światłem lamp z piórowymi kloszami. Sala łączy symbole użytkowej sztuki ludowej różnych regionów Polski. Bielone wiklinowe ławy, haftowane parzenice na oparciach ław czy wycinanki kurpiowskie na ścianach to esencja regionalnej tradycji kultury.

Sala kryształowa

SALA KOMINKOWA

W centralnym miejscu sali znajduje się imitacja kominka, który rozświetlony od wewnątrz daje wrażanie ciepła i przyjemnego klimatu. Ściany zdobią wielkoformatowe materiałowe wycinanki kurpiowskie, które sprawiają, że wnętrze sali kominkowej przypomina wnętrze tradycyjnego kurpiowskiego domu.

Sala kominkowa

SALA MALCZEWSKIEGO

Dominującym elementem wystroju jest duży obraz Jacka Malczewskiego, którego odbicie można podziwiać z każdej strony sali w podwieszanych lustrach. Bielone krzesła i truskawkowe hafty na poduszkach nawiązują do przewodniego motywu restauracji.

Sala Malczewskiego

PATIO

By spełnić wszelkie Państwa oczekiwania, proponujemy kompleksową organizację imprez. Zapewniamy opracowanie koncepcji imprezy tematycznej, stworzenie scenariusza, realizację i koordynację przedsięwzięcia (konferencje, szkolenia, spotkania handlowe, prezentacje, degustacje, pokazy mody, imprezy okolicznościowe, bale, jubileusze). Zapewniamy obsługę techniczną, nagłośnienie, oświetlenie, scenografię, oprawę muzyczną, DJ-a, występ zespołu tanecznego i artystycznego oraz konferansjera. Proponujemy usługi dodatkowe w postaci dekoracji kwiatowych.

Jesteśmy otwarci na realizację wszelkich niekonwencjonalnych pomysłów.

Powierzchnia Patio: 377 m2

Ilość miejsc w Patio: max 350 (miejsc stojących) max 200 (miejsc siedzących)

Patio

Ostatnie zapytania:

restauracja na event warszawa / spotkania biznesowe restauracja warszawa / elegancka restauracja warszawa / przyjęcia weselne warszawa / komunia restauracja warszawa / gęsina restauracja warszawa / polish menu warsaw restaurant / best polish restaurant warsaw / spotkania rodzinne restauracja warszawa / najlepsza polska restauracja warszawa / chrzciny restauracja warszawa