AleGloria - Najlepsza polska restauracja w Warszawie AleGloria - Najlepsza polska restauracja w Warszawie

Kolacje firmowe i biznesowe Warszawa

Jeśli szukają Państwo miejsca, w którym może odbyć się wspaniała kolacja biznesowa w Warszawie to trafiliście pod dobry adres. Wyjątkowa restauracja premium, warszawska AleGloria to należące do Magdy Gessler ekskluzywne miejsce z niebanalną atmosferą na spotkanie biznesowe w Warszawie. Sprzyjające położenie zabytkowego budynku przy Placu Trzech Krzyży, wyjątkowe wnętrza i tradycyjnie polskie potrawy gwarantują sukces każdemu spotkaniu.

AleGloria jest restauracją, w której możesz zorganizować spotkania biznesowe w Warszawie.

Do Twojej dyspozycji oddajemy wyjątkowe wnętrza, a także wspaniałe potrawy i będące doskonałym uzupełnieniem każdego posiłku wyselekcjonowane wina.

AleGloria proponuje wyjątkowe dania, będące fuzją tradycyjnej polskiej kuchni w nowoczesnej odsłonie. Nasze dania wyglądają i smakują perfekcyjnie. Kolacja biznesowa w warszawskiej AleGlorii będzie godnym uczczeniem nawiązanych relacji i współpracy biznesowej. Oryginalna aranżacja sal restauracyjnych pozwala zawiązać swobodną atmosferę sprzyjającą relacjom zawodowym na każdym szczeblu. Restauracja premium, warszawska AleGloria z pewnością zachwyci Twoich Klientów i partnerów dzięki czemu każde spotkanie będzie wyjątkowym sukcesem.

Dlaczego AleGloria to idealne miejsce na spotkanie biznesowe w Warszawie? Restauracja dysponuje doskonale wyszkolonym personelem, zapewniając najwyższe standardy obsługi oraz najlepszą jakość serwowanych dań. Perfekcyjny system organizacji pracy umożliwia w jednym czasie serwowanie dań zarówno z karty dla bardzo licznych klientów indywidualnych, jak i wydawania dań przygotowywanych według ustalonego menu dla dużych, zorganizowanych grup, a także obsługę cateringu dla dużych imprez. Ta restauracja premium w Warszawie cieszy się doskonałą opinią zarówno wśród mieszkańców stolicy, jak i osób odwiedzających miasto. W ciągu 10 lat działalności „AleGloria” zapewniła obsługę kilkuset imprez (od 100 do 500 osób) odbywających się także na Patio budynku, w którym znajduje się restauracja.

Restauracja posiada 5 oddzielnych sal, zróżnicowanych klimatem, wystrojem i aranżacją:

• Najbardziej reprezentacyjna i największa sala to Pole Truskawkowe (204 m2), z dominującym motywem truskawek, gdzie znajduje się także przepiękny bar solny

• Sala Kryształowa zdobiona kryształkami Svarowskiego i obrazami (77 m2),

• Sala Leśna zdobiona drewnianymi porożami (63 m2),

• Sala Kominkowa (37 m2),

• Gabinet Malczewskiego (23 m2) – jest swego rodzaju wyrazem podziękowania dla artysty za cały jego dorobek i element inspiracji jaką Magda Gessler odnalazła w jego twórczości, tworząc „AleGlorię”.

AleGloria oferuje możliwość kompleksowej organizacji każdego spotkania biznesowego w restauracji w Warszawie. Jesteśmy otwarci na organizację każdej, nawet najbardziej wyjątkowej imprezy. Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom oferujemy kompleksową pomoc i wsparcie na etapie planowania, organizacji i przeprowadzenia eventu biznesowego. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam przygotować event spełniający wszelkie oczekiwania. W ramach organizacji spotkania biznesowego w restauracji AleGloria w Warszawie do Twojej dyspozycji jest sprzęt audio, oświetlenie, oprawa muzyczna, konferansjerzy i wiele innych. Najważniejsze jest jednak to, co na talerzu, a tutaj AleGloria oferuje znacznie więcej niż perfekcję. Serdecznie zapraszamy do najlepszego miejsca na spotkanie biznesowe w Warszawie – restauracji AleGloria.

W wyjątkowej atmosferze restauracji można spokojnie porozmawiać, rozsmakowując się przy tym w serwowanych potrawach, które sycą zarówno podniebienia, jak i oczy. Kolacja biznesowa w Warszawie zamienia się tutaj w przyjemne spotkanie i miłą pogawędkę, a to, co miało być obowiązkiem, staje się przyjemnością. AleGloria to najlepsza restauracja na spotkanie biznesowe w Warszawie, niezależnie od tego, czy będzie to kameralna kolacja czy przygotowany dla wielu osób obiad. Kolacja firmowa w Warszawie musi się udać, jeśli odbywa się w AleGlorii. Wyjątkowe smaki oraz sprzyjająca odprężeniu atmosfera tego miejsca pozwolą szybko pozbyć się napięcia i osiągnąć porozumienie. Spotkania biznesowe w restauracji w Warszawie, z kuchnią Magdy Gessler to doskonała okazja do kulinarnej uczty, która uczyni rozmowy owocnymi. Jeśli więc potrzebna jest restauracja na spotkanie biznesowe w Warszawie, AleGloria z pewnością doskonale spełni się w tej roli.

Ostatnie zapytania:

gęsina restauracja warszawa / kameralna restauracja warszawa / polecane restauracje warszawa / restauracja premium warszawa / chrzciny restauracja warszawa / restauracja wesele warszawa / uroczystości rodzinne restauracja warszawa / komunia restauracja warszawa / restauracja na event warszawa / polish menu warsaw restaurant / best polish restaurant warsaw