AleGloria - Najlepsza polska restauracja w Warszawie AleGloria - Najlepsza polska restauracja w Warszawie

ŚNIADANIA DO BIURA

Catering Magda Gessler to kompleksowa i profesjonalna usługa gastronomiczna na najwyższym poziomie. Korzystając z wieloletniego doświadczenia, nowoczesnego zaplecza kuchennego oraz wykwalifikowanego personelu zorganizujemy każdą uroczystość zarówno w pomieszczeniu, jak i w plenerze. Wszystkie zlecenia traktujemy indywidualnie dostosowując naszą ofertę do miejsca oraz charakteru imprezy.

Gwarantujemy różnorodność, wyjątkowe menu oparte na sprawdzonych i zawsze świeżych produktach oraz profesjonalną obsługę.

Zaczynamy już od najważniejszego posiłku jakim jest śniadanie. Dla głodnych i zapracowanych przygotowaliśmy specjalne zestawy, które dowieziemy do miejsca pracy. Praca zdalna w miejscu bez bufetu to idealna okazja do zamówienia śniadania dla siebie i Twojego teamu. Dla zwolenników pory lunchowej również serwujemy zestawy pełne pyszności. Do wyboru do koloru, zawsze zdrowo i świeżo! Prosto z kuchni Magdy Gessler.

Zamówienia: alegloria@alegloria.pl | 22 584 70 80 | 697 330 480

Ostatnie zapytania:

uroczystości rodzinne restauracja warszawa / elegancka restauracja warszawa / restauracja na chrzciny warszawa / miejsce na spotkanie biznesowe warszawa / gęsina restauracja warszawa / najlepsza polska kuchnia warszawa / polish menu warsaw restaurant / best polish restaurant warsaw / restauracja na event warszawa / komunia restauracja warszawa / wesele restauracja warszawa